Webinář - O nových šablonách konkrétně (mzdy, prioritní oblasti, aktivity)

10.06.2022

Nevíte si rady s tím, jak odměňovat pracovníky v Šablonách OP JAK? Potřebujete poradit, jak správně nastavit prioritní oblasti v projektové žádosti tak, aby byla v souladu s ostatní dokumentací? Už víte, jak připravit konkrétní aktivity v nově nastavených šablonách? Poradíme vám na webináři.

Datum konání: 20. 6. 2022 od 13.00 do 14.30 hod.

Seminář je zdarma                                                                                                                          Přihlašovací formulář


Které otázky budeme řešit?

Odměňování pracovníků v projektech v době překotného růstu mezd může být pro žadatele problém. Představíme vám nejčastěji využívané pracovní pozice v šablonových projektech a jejich předpokládané mzdy. Data jsme aktualizovali podle průměrných mezd v ČR k 31. 12. 2021.

Špatně nastavené prioritní oblasti v projektu způsobí v jeho průběhu značné potíže. Poradíme vám, jak vhodně nastavit údaje v kalkulačce šablon a specifických datových položkách v projektové žádosti a to tak, aby údaje korespondovaly s evaluačním dotazníkem školy (případně školním akčním plánem), se zvolenými aktivitami, abyste je v průběhu projektu nemuseli měnit.

Postrádáte v šablonách oblíbené projektové aktivity (projektový den, sdílení zkušeností, doučování apod.)? Ony tam jsou a my je na semináři objevíme...