Aktuální informace

Zde se dočtete, co je kolem nás nového

 

Poprvé absolvuji webinář. Měla jsem obavu, zda to zvládnu. Ale byli jste výborní a ve všem mi pomohli a zvládla jsem to. Děkuji.

Přecházíme plně na on-line výuku. Představujeme vám nabídku webinářů na nejbližší období. Nyní se můžete přihlásit do níže uvedených kurzů, na nichž lze účast hradit z projektů "Šablony II". Na programu jsou i zcela nově akreditované kurzy.

Vzhledem k velice přísným podmínkám, které prostřednictvím svého nařízení zavádí Vláda ČR, nemůžeme organizovat semináře v uzavřených kolektivech na školách (situace je tedy výrazně jiná, než tomu bylo na jaře).

Upozorňujeme, že dnešním dnem měníme organizaci našich seminářů. Tam, kde je to možné, přecházíme na on-line formu vzdělávání. Prvním webinářem je kurz Jak pracovat s levákem II. Uskuteční se ve čtvrtek 15. 10. od 9:00 hodin do 17:00 hodin.

Na základě nových vládních nařízení jsme bohužel nuceni s platností od 12. října 2020 od 00:00 hod. do 25. října 2020 do 23:59 hod. zrušit otevřené semináře pořádané na půdě naší agentury.

Představujeme vám nabídku vzdělávání pro první měsíce tohoto školního roku. V termínech od října 2020 se můžete přihlásit do následujících kurzů, na nichž lze účast hradit z projektů "Šablony II". Na programu jsou i zcela nové kurzy.