Aktuální informace

Zde se dočtete, co je kolem nás nového

 

Všem vám přejeme krásné prázdniny. Po rušném a netradičním školním roce si jistě všichni zasloužíme řádný odpočinek. Užívejte volna a věnujte se všemu, co máte rádi!

Za přítomnosti zástupců naší agentury se ve středu 24. 6. 2020 uskutečnila v Praze Valná hromada Asociace institucí vzdělávání dospělých.

Upozorňujeme přihlášené účastníky na blížící se termín semináře s panem Dr. Haldou.

Vřele doporučujeme účast na semináři Respektování vývojových specifik při tvorbě TVP. Lektorem semináře je Mgr. Jiří Halda, zkušený a uznávaný lektor, speciální pedagog a rodinný terapeut, který se zaměřuje především na problematiku výchovy dětí, předškolní zralosti a procesů učení. Je spoluautorem knihy Jsi tam, brácho? Byl jedním z hlavních...

V rámci uvolňovacího scénáře protiepidemických opatření pokračujeme za dodržení všech potřebných hygienických opatření v prezenčním vzdělávání. Zatím realizujeme "uzavřené" vzdělávací akce v pedagogických kolektivech škol, postupně ale připravujeme semináře v našich vzdělávacích prostorách. Tentokrát jsme s naší mobilní počítačovou učebnou...

Upozorňujeme vás na mimořádný webinář Práce s dětským kolektivem - Zařazení žáků s cizím jazykem. Zajímavá je nejenom aktuálnost tématu (vzhledem ke stále rostoucímu počtu dětí jiných národností na našich školách), ale také osobnost lektorky. Seminář povede paní Iva Faltysková, která má ve svém osobním portfoliu 17 let praxe na školách aktivně se...

Dle požadavků účastníků našich kurzů jsme aktualizovali nabídku on-line kurzů. V květnu se můžete přihlásit do následujících kurzů, na nichž lze účast hradit z projektů "Šablony II" a plnit tak úkoly v projektech i v době uzavření nebo omezení provozu škol.

Do vyhlášení nouzového režimu na školách v České republice nebyla tato forma vzdělávání pedagogickou veřejností příliš vyhledávána. V současné době se ale webinář začal využívat v komunikaci mezi školou a žáky v rámci domácího vzdělávání. Není proto překvapením, že se prosazuje i v oblasti dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

Dle požadavků účastníků našich kurzů jsme aktualizovali nabídku on-line kurzů. V dubnu a v květnu 2020 se můžete přihlásit do následujících kurzů, na nichž lze účast hradit z projektů "Šablony II" a plnit tak úkoly v projektech i v době uzavření nebo omezení provozu škol.

I letos jsou Velikonoce! Těšme se i z těch nejmenších maličkostí, važme si našich blízkých, mějme dobrou náladu a trpělivě vyhlížejme světlo na konci tunelu. Rozhodně tam je a čeká na nás.