Aktuální informace

Zde se dočtete, co je kolem nás nového

 

Ve středu 19. října jsme pro Mateřskou školu v Liberci v Klášterní ulici uspořádali projektový den mimo školu. Jeho obsahem bylo využití pohádky v předškolním vzdělávání a propojení kulturního, historického a přírodního poznání Libereckého kraje - konkrétně oblasti v okolí Jablonného v Podještědí.

V pátek 4. 11. 2022 otvíráme další běh oblíbeného Diskuzního fóra ředitelek MŠ k vybraným otázkám školského managementu. Obdržíte informace k atuálním problémům ve školství a prohloubíte si dovednosti nezbytné pro kurikulární změny v oblasti řízení školství v souladu s dlouhodobými trendy rozvoje společnosti, krajů, obcí a samotných škol. Seminář...

Kvalita služeb je u nás na prvním místě. Ministerstvem školství akreditované vzdělávání považujeme za standard, kvalitní lektory a aktualizaci našich programů za samozřejmost.

Školní rok 2021/2022 - to byla jedna veliká výzva! Jeho přínos pravděpodobně objektivně vyhodnotíme až s určitým odstupem. Nyní si všichni potřebujeme odpočinout. Negativní věci nechte stranou, věnujte se sobě, rodině, dětem, přátelům... a myslete jen na to hezké.

Přinášíme ve 4 krocích stručný návod, jak založit žádost o podporu v nových šablonách. Jde o výtah nejdůležitějších informací za základních dokumentů - Výzvy a Přílohy. č. 2 Přehled šablon a jejich věcný výklad.