Aktuální informace

Zde se dočtete, co je kolem nás nového

 

Dnes jsme na semináři v Mateřské škole "Berušky" otestovali naší novou mobilní počítačovou třídu. Seminář proběhl bez technických problémů ke spokojenosti všech účastnic. Od nového školního roku jsme schopni práci s digitálními technologiemi poskytovat přímo na místě v prostředí škol.

Agentura Amos Liberec představuje nabídku vzdělávání pro přípravný týden. Můžete se ještě přihlásit do následujících kurzů, vždy lze účast hradit z projektů "Šablony II".

Agentura Amos Liberec představuje nabídku vzdělávání pro poslední dva týdny prázdnin. V termínech od 20. do 29. srpna 2019 se můžete přihlásit do následujících kurzů, z nichž až na jednu výjimku lze účast hradit z projektů "Šablony II".

V pátek 1. 2. proběhl v Jablonci nad Nisou na půdě Mateřské školy Mochomůrka další díl "klubu ředitelek mateřských škol". Kromě odborné náplně, kterou obstarala pracovnice Krajského úřadu Libereckého kraje Eva Martínková, jsme seznámili přítomné účastnice s našimi projektovými záměry v tomto roce. Více prozrazovat nebudeme, sledujte naše stránky.

Kurz "Specifika práce s dvouletými dětmi v mateřské škole" pod vedením lektorky Aleny Vlkové proběhl v nově zrekonstruovaných prostorách naší společnosti. Úpravy v učebně budou pokračovat, počítáme s osazením nejmodernější didaktickou technikou, chceme vylepšit také zázemí pro příjemný pobyt klientů během našich kurzů.

V souvislosti s vyhlášenou výzvou č. 02_18_065 (tzv. Šablony II pro SŠ a VOŠ) pro vás pro všechny, kteří zvažujete účast v nové výzvě, připravila Agentura Amos Liberec inovovaný seminář k přípravě projektu. Poskytneme vám informace, jak nejefektivněji ukončit realizovaný projekt v "Šablonách I" a jak se nejlépe odrazit na "dvojky". Na semináři...