Seminář První pomoc ve škole online

07.02.2022

Na únor jsme pro vás připravili akreditovaný seminář První pomoc ve škole (číslo akreditace MŠMT - 28068/2021-4 -794). Původně byl náš záměr nabídnout vám tento kurz v prezenční podobě.

Vzhledem k současné situaci, kdy mnoho z nás tráví čas v karanténě, jsme původní názor přehodnotili a seminář uspořádáme v online formě.

Na základě recenzí z minulého termínu jsme názor přehodnotili a vřele doporučujeme se tohoto semináře zúčastnit. Zde přikládáme několik hodnocení účastníků na pana Tomáše Platila, lektora kurzu a aktivního záchranáře, který má četné zkušenosti jak v oblasti vzdělávání dospělých, tak i dětských a studentských kolektivů.

Hodnocení online kurzu první pomoci:

  • Chtěla bych Vám poděkovat, protože spokojenost se školením byla VELKÁ. Dlouho jsme nezažili takto skvělé online školení a velmi dobrého školitele. Ještě jednou moc děkujeme.
  • Díky kurzu jsem si ucelila nové postupy při poskytování první pomoci. U zastaralých postupů děkuji za vysvětlení, proč již nejsou efektivní. Děkuji za kurz, lekce byla naučná.
  • Za kurz děkuji, budu si při záchraně života jistější.
  • Spoustu věcí jsem si oživila, i jsem se něco nového naučila. V práci mi to určitě pomůže.
  • Byla jsem 100% spokojená, pan lektor vše krásně "polopatě" vysvětlil.
  • I přes současnou situaci kolem opatření to bylo vše dobře zpracované. Strachoval jsem se z nemožnosti praktické ukázky, ale byl to můj první online kurz první pomoci a jsem spokojený. Děkuji

Termín: 24.2.2022, od 10.00 - 16.00 hod.

Cena: 1700 Kč

Bližší informace o kurzu a přihlašovací formulář přikládáme.

Kontakt: Bc. Jitka Kovářová, jkovarova@agenturaamos.cz, tel.: 775 99 53 53.