Ve středu 25. 10. se v Liberci konal pracovní seminář Vzdělávejte moderně!

25.10.2017

V úvodu semináře pan Tomáš Langer, expert platformy EPALE a moderátor semináře, představil platformu EPALE, což je vícejazyčná virtuální komunita odborníků z oblasti vzdělávání dospělých, která umožňuje přístup k nejnovějším zprávám, trendům a dokumentům ve vzdělávání dospělých z celé Evropy.

V rámci semináře vystupovali postupně Branislav Frk, Learning Designer, OPPUS (referát Magie inovací a moderní vzdělávání), Jiří Bréda, vizionář Mise HERo, brain coach a školitel (referát Fenomén gamifikace a jeho uplatnění v praxi), Jan Složil, expert na moderní formy vzdělávání (referát Online nástroje aneb Co by měl dnes Jan Amos na ploše) a Lída Dubinská, expertka na online marketing (referát Online marketing pro vzdělávací instituce).

Odpolední blok byl vymezen kulatému stolu, který byl díky jeho účastníkům spontánně věnován dopoledne probíranému tématu. Lze jednoznačně konstatovat, že seminář všechny přítomné zaujal, profesně i lidsky posunul a lze ho bez nadsázky doporučit dalším účastníkům. Mají příležitost 31. 10. 2017 v Ostravě.

Podívejte se na záznam z konference.

Mrkněte na fotky z celé akce.

Seminář se konal v rámci Týdnů vzdělávání dospělých 2017.

Projekt EPALE je realizován za finanční podpory Evropské komise a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Příjemcem grantu Epale National Support Services (NSS) je Dům zahraniční spolupráce.