Webinář Procesy učení a zrání žáka, výuka a kompetence učitele

22.02.2021

Dne 8. února jsme uspořádali webinář Procesy učení a zrání žáka, výuka a kompetence učitele pod vedením pana Mgr. Jiřího Haldy. Opět se ukázalo, že online vzdělávání rozhodně nepatří mezi méněhodnotné nástroje výuky. Vzhledem k tomu, že se tato akce setkala se zcela mimořádným pozitivním ohlasem, dohodli jsme se s panem lektorem vypsat ještě jeden termín tohoto semináře. 

Webinář Procesy učení a zrání žáka, výuka a kompetence učitele se uskuteční v pondělí 8. 3. 2021 od 8 do 16 hodin (opět organizačně ve 4 blocích po 90 minutách s třemi přestávkami). Seminář je pochopitelně akreditován v systému DVPP, lze je tedy hradit z šablon, ale účast vřele doporučujeme všem, kteří již šablony vyčerpali a mají zájem o svůj osobnostně sociální rozvoj. Přihlašovací formulář přikládáme.

Zárověň připojueme i některé ohlasy účastníků webináře z 8. února...

Perfektní seminář! Na to, že byl hodinově náročnější, nenastala prodleva a nuda ani na chvilku. Pan Halda je opravdu mistrem ve svém oboru. Děkujeme za možnost se webináře zúčastnit! 

Výborný lektor, skvělá náplň semináře, poslouchala i má 17-ti letá dcera a velmi se jí líbilo rozfázování dětí do skupin a vtipný tón lektora. 

Vývojová psychologie shrnutá do jednoho dne, ale s nadhledem a životním přehledem.

Myslím že právě díky lektorovy jsem za celou dobu neměla problém s pozorností. Nejlepší co jsem zatím slyšela. 

Pan Halda je naprosto bezkonkurenční. Měli byste jeho semináře zařazovat častěji. 

Oceňuji pěknou podporu ve všech oblastech. Pokud je cokoli potřeba, vždy je ochota a s ůsměvem nabízená pomoc. Moc děkujeme. 

Agentura Amos je skvělý organizátor webinářů. Vždy spokojenost. 

Výborné, ani jsem nevnímala čas a to mluví za vše. 

Pan Halda je kapacita a bylo mi ctí se dneska, ač online, zúčastnit tohoto semináře. Moc děkuji. 

Jako vždy úžasný zážitek. Co věta, to tesat do kamene a dát každému rodiči před postel. Báječný lektor, mnoho zkušeností, lehkost projevu, uvolněná atmosféra, báječný přístup. Zase mě to naplnilo optimismem...  

Neváhajte a přihlašte se na 8. běřezna.