Webinář Školní zralost aneb co má umět ideální prvňáček?

21.03.2021

Po mimořádně úspěšných seminářích Procesy učení a zrání žáka, výuka a kompetence učitele, které vedl pan Mgr. Jiří Halda, jsme připravili další webinář s tímto odborníkem. Setkání, tentokrát na téma "Školní zralost aneb co má umět ideální prvňáček?" jsme pro případ, že by byl obnoven normální provoz škol, rozdělili do dvou odpolední 

3. 5. a 13. 5. 2021, od 13.00 do 16.30 hod.

Seminář je pochopitelně akreditován v systému DVPP, lze je tedy hradit z šablon, ale účast vřele doporučujeme všem, kteří již šablony vyčerpali a mají zájem o svůj osobnostně sociální rozvoj.

Přihlašovací formulář přikládáme a těšíme se na setkání...

Zároveň připojueme i některé ohlasy účastníků webináře z 8. března...

Byť patřím ke skupině 50 plus a nejsem zdatná tolik v práci s počítačem, líbilo se mi vedení semináře. Absolvovala jsem v této složité době již několik seminářů, ale s vaším se to nedá srovnat. Děkuji za velmi dobrou zkušenost a nebudu váhat přihlásit se na další, který se třeba uskuteční a bude mi paní ředitelkou nabídnut, hodnotím velmi kladně! Za svoje dlouholeté působení ve školství, nejdříve na ZŠ a teď na MŠ, jsem absolvovala mnohá školení, semináře, ale jen několik mi něco dalo, na mnohých jsem se nudila, ale to v dnešním případě rozhodně neplatí.

Jsem natolik pohlcena dnešním webinářem, že nedokážu přesně určit další téma. Rozhodně bych ráda absolvovala nějaký další pana Haldy.

Velice profesionální, velmi mnoho cenných informací přínosných do života.

Skvělé, zábavné, srozumitelné. Pracuji ve školství vice jak 30 let a opět jsem se naučila něčemu novému. Po účasti na několika jiných seminářích tento hodnotím jako nejlepší.